Перекласти сторінку

Статті

ТМ Геліка - історія розвитку виробництва та бренду.Обладнання.

Меблева фабрика «Геліка» протягом 20-ти років являється одним з лідерів України з виробництва спеціалізованих меблів для шкільних та дошкільних навчальних закладів.

Заснована в 1996 році компанія з невеликого цеху стрімко і впевнено рухалась вперед, роблячи успішні кроки з року в рік, здобуваючи безцінний досвід та будуючи високопрофесійну команду спеціалістів. На сьогодні Меблева фабрика «Геліка» позиціонує себе як успішне підприємство, котре здобуло визнання та авторитет серед споживачів та займає лідируючу позицію на меблевому ринку України та за її межами.

Обрання основного напрямку роботи компанії не викликало жодних сумнівів, адже засновники Меблевої фабрики «Геліка», чітко знали й розуміли своє покликання та мету – турбота та розвиток про зростаюче покоління, його підтримка на всіх етапах становлення, забезпечення якісними та зручними меблями, котрі створюють комфортні та затишні умови для навчання.

Задля реалізації глобальної місії компанії необхідно було залучитися підтримкою однодумців, побудувати та розвинути потужну дилерську систему. На сьогодні наша компанія забезпечує ефективну роботу офіційних представництв у всіх містах України, співпрацює з одними із найкращих закордонних меблевих компаній та впевнено виходить на ринки Молдови, Румунії, Чехії, Словаччини, Литви та Естонії.

Запорукою успіху нашої компанії є якісна та екологічна продукція, для виготовлення якої ми використовуємо сертифіковані матеріали та надійні комплектуючі передових європейських та вітчизняних виробників. Для підтвердження високого рівня якості та безпечності, наша продукція проходить щорічні випробування у лабораторії Українського інституту меблів, та отримала Свідоцтва Міністерства освіти та науки України про визнання відповідності педагогічним вимогам, Висновки державної санітарно-гігієнічної експертизи, Сертифікати відповідності УкрСЕПРО. Крім того, в 2014 році на нашому підприємстві була розроблена, задокументована та впроваджена Система управління якістю ISO 9001, що свідчить про високий рівень налагодженої системи управління якістю на кожному етапі виробництва у відповідності до міжнародних стандартів.

Сучасне обладнання, яким оснащена фабрика та команда висококваліфікованих професіоналів, дозволяє виготовляти меблі у відповідності до кращих європейських стандартів та впроваджувати перспективні технології виробництва:

· Розкрійні центри з числовим програмним керуванням «Selco» виробництва «Biesse» (Італія), «Holzma» виробництва «HOMAG Group» (Німеччина);

· Кромкооблицювальні верстати «Brant» виробництва «HOMAG Group» (Німеччина);

· Свердлувальні верстати з числовим програмним керуванням «Skipper» виробництва «Biesse»(Італія), «Weeke» виробництва «HOMAG Group» (Німеччина);

· Фрезерні верстати з числовим програмним керуванням «Rover» виробництва «Biesse» (Італія), «Weeke» виробництва «HOMAG Group» (Німеччина);

· Багатофункціональний оброблювальний центр з числовим програмним керуванням з нестинговим столом «Skill» виробництва «Biesse» (Італія);

· Роботизовані зварювальні центри з числовим програмним керуванням «Panasonic» (Японія).

Виробництво шкільних та дошкільних меблів цілковито відрізняється від виробництва корпусних меблів для дому та офісу, адже практично всі параметри меблів обмежені вимогами Держспоживстандарту та Санітарно-епідеміологічною службою України. З одного боку, це обмежує можливості конструкторів та дизайнерів, з іншого боку – це гарантія здоров'я та безпеки дітей. Тому, враховуючи специфіку напрямку діяльності нашої компанії та розуміючи відповідальність котру несе наша компанія, команда професіоналів Меблевої фабрики «Геліка» докладає максимум зусиль задля досягнення своєї першочергової мети.


Немає коментарів

Додати коментар